Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Bojanówka - Oferty sprzedaży nieruchomości

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

9 225 000 zł2 500 m² 3 690 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:12 900 m²

Oferujemy do sprzedaży lub długoterminowego wynajmu kompleks czterech budynków o łącznej powierzchni użytkowej ok. 2500 m , położony na w pełni utwardzonej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Juliopol(Bojanówka + 23 km)

950 000 zł175,80 m² 5 403,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 948 m²

Dom z 2021 roku, gotowy do zamieszkania, kompletnie umeblowany wraz z kuchnią w zabudowie wyposażoną w wysokiej jakości sprzęt agd. Super lokalizacja: juliopol, gm. Siemień, około.

Szczegóły ogłoszenia

648 000 zł7 200 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 0,72 ha (7 200 m ) położona w Radzyniu Podlaskim przy ul. Wisznickiej, w atrakcyjnej strefie rozwojowej miasta. Teren objęty miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł52,40 m² 5 725,19 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż mieszkanie Radzyń Podlaski, ul. Kocka Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52 m , usytuowane na parterze w spokojnej, zielonej okolicy, w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł38 m² 7 105,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz komfortowego mieszkania dla siebie lub swojej rodziny, w zielonej okolicy, a jednocześnie w sercu miasta? Ta oferta łączy funkcjonalny układ, świetną lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Ostrówki

Ostrówki(Bojanówka + 5 km)

1 500 000 zł240 000 m² 6,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferuję do sprzedaży gospodarstwo rolne razem z domem mieszkalnym o łącznej pow. ok. 24ha położone w miejscowości Ostrówki gm. Wohyń, powiat bialski, województwo lubelskie.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł37,64 m² 6 880,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 37,64 m2 położone na III piętrze w III-piętrowym budynku przy ul. Warszawskiej 5 w Międzyrzecu Podlaskim. Budynek ocieplony, nowa elewacja, nowy dach,.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł74,59 m² 6 287,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania przestronnego i bardzo funkcjonalnego, idealnego dla rodziny lub osób ceniących komfort i wygodę. W najbliższej okolicy znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

153 000 zł1 371 m² 111,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana położona w Międzyrzecu Podlaskim przy ul. Tartacznej o powierzchni 1371m2 w bardzo spokojnej i bezpiecznej okolicy. Teren objęty miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł2 246 m² 53,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana przy ul. Staszica w Komarówce Podlaskiej. Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży działki zlokalizowanej w miejscowości Komarówka Podlaska przy ul. Staszica. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Bojanówka

Bojanówka,lubelskie

399 000 zł260 m² 1 534,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Proponujemy Państwu na sprzedaż dom w Kraśniku Starym wybudowany w 2007r. z pustaka 24 cm , ocieplony styropianem 10cm oraz elewacją drewnianą z bali. Dom o powierzchni 260m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bojanówka

Bojanówka,lubelskie

459 000 zł260 m² 1 765,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij